Upplev den ultimata lyxen när du badar med Martini badbomber, som innehåller de finaste dofterna av din favoritdryck.
Varje badbomb är formad som ett klassiskt martiniglas och kommer i en annan färg och doft – blåbär, persika och lime. Tillverkade med förstklassiga ingredienser, inklusive sheasmör och eteriska oljor, kommer dessa badbomber att lämna dina kunders hud mjuk, återfuktad och fräsch.
Setet med tre Martini-badbomber kommer förpackat i en snygg presentförpackning, vilket gör den till den perfekta presenten för alla tillfällen. Dina kunder kan njuta av dessa badbomber en i taget, eller mixa och matcha för en rolig och kreativ badupplevelse.
Dessa badbomber är en ren lyx, med alla extra fördelar. Du kommer att känna dig ren, avslappnad och glad över att du just har badat i Margarita! Varje badbomb väger ungefär 120 gram och är ca. 7 cm i diameter.
Innehållsförteckning: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Aqua, Butyrospermum Parkii, Coffea Arabica (coffee) Seed, Parfum, CI 19140, CI 18050, CI 45430, CI 42090
Upptäck mer från Hurry Skurry
Prenumerera för att få de senaste inläggen skickade till din e-post.